Co jest dla Ciebie ważne? Co zostanie w Twojej pamięci za rok po ślubie, dwa lata czy 10 ? Fotografia ma tą magiczna funkcję, że zatrzymuje dla Ciebie chwile które mogłyby ulecieć z pamięci. To jak On na Ciebie patrzy, to jak Ona czule zanurza dłoń w Twoich włosach. To jak ukochana babcia nie może powstrzymać wzruszenia. Dla mnie to są ważne momenty, obejrzyj film który jest poniżej, może te same rzeczy są ważne i dla Ciebie? 

 

Włącz głośniki, naciśnij play i poznajmy się lepiej, 

 

Ewa

 

SZAFIR 2500

  • dotyczy Warszawy i okolicy Warszawy do 30 kilometrów
  • pakiet dostępny na 2 miesiące przed ślubem albo w inny dzień tygodnia niż sobota.

* do 4 godzin fotografowania w dniu ślubu. To wy wybieracie co w ciągu tych 4 godzin będę fotografować. Może być to błogosławieństwo, ceremonia, początek przyjęcia. Może być również ceremonia, szybki plener i kawałek wesela. Wy wybieracie. Jednak kończę zdjęcia najpóźniej o 22.

Otrzymujecie:

*100 zdjęć na płycie, zdjęcia są poddane autorskiej obróbce graficznej. Zwykle połowę zdjęć wybiera para młoda a połowę ja, pary które zdecydują się na publikację zdjęć dostają ode mnie możliwość wyboru 30 dodatkowych zdjęć.

plus

* 40 odbitek w wielkości 15 x 23 cm. Zdjęcia oddaję w klasycznym i eleganckim firmowym pudełku.

* prywatna galeria internetowa dostępna przez rok

* pary które wyrażą zgodę na publikację wybranych zdjęć dostaną 30 dodatkowych zdjęć na płycie !

RUBIN 3200 złotych

  • dotyczy Warszawy i okolicy Warszawy do 30 kilometrów

* do 6 godzin fotografowania w dniu ślubu. Od Was zależy co będę w tych godzinach fotografować jednak reportaż kończę zawsze o godzinie 1 w nocy.

* 250 zdjęć na płycie, zdjęcia są poddane autorskiej obróbce graficznej. Zwykle połowę zdjęć wybiera para młoda a połowę ja, pary które zdecydują się na publikację zdjęć dostają ode mnie możliwość wyboru 50 dodatkowych zdjęć.

plus

* 60 odbitek w wielkości 15 x 23 cm Zdjęcia oddaję w klasycznym i eleganckim firmowym pudełku.

* prywatna galeria internetowa dostępna przez rok

* pary które wyrażą zgodę na publikację wybranych zdjęć dostaną 50 dodatkowych zdjęć na płycie !

OPAL 4400 złotych 

* do 12 godzin fotografowania w dniu ślubu. Od Was zależy co będę w tych godzinach fotografować jednak reportaż kończę zawsze o godzinie 1 w nocy.

Plus

* 350 zdjęć na płycie, zdjęcia są poddane autorskiej obróbce graficznej.

plus

* 90 odbitek w wielkości 15 x 23 cm Zdjęcia oddaję w klasycznym i eleganckim firmowym pudełku.

* prywatna galeria internetowa dostępna przez rok

* pary które wyrażą zgodę na publikację wybranych zdjęć dostaną 80 dodatkowych zdjęć na płycie !

DIAMENT 5400* złotych

 

* do 12 godzin fotografowania w dniu ślubu. Od Was zależy co będę w tych godzinach fotografować jednak reportaż kończę zawsze o godzinie 1 w nocy.

* sesja ślubna innego dnia, 2 – 3 godziny zdjęć na terenie Warszawy a w przypadku ślubów wyjazdowych na miejscu wesela.

plus

* WSZYSTKIE (minimum 450) udane zdjęcia pakiecie dokumentacyjnym, zdjęcia są poddane autorskiej obróbce graficznej

plus

* 130 odbitek w wielkości 15 x 23 cm Zdjęcia oddaję w klasycznym i eleganckim albumie wyklejanym. Można za dopłatą zamienić go na fotoalbum.

* 2 powiększenia 30 x 45 cm.

* prywatna galeria internetowa z wyborem zdjęć, dostępna przez rok

*Cena zawiera rabat 600 złotowy wynikający z wyrażenia zgody na publikację materiału. Rabat można zamienić na sesję narzeczeńską (10 zdjęć, godzina sesji na terenie Warszawy). 

Ważne detale:

* każdy reportaż można przedłużyć, kosztuje to 350 zł/h

* ilość zdjęć w pakietach również można zwiększyć, cena zależy od ilości dodatkowych zdjęć (10-20 zł sztuka).

* sama sesja plenerowa, narzeczeńska kosztuje 1100 złotych (30 zdjęć, 3 godziny)

* w przypadku ślubów wyjazdowych pokrywacie koszty dojazdu (bilety PKP albo kilometrówka 1zł/km) i noclegów.

*mogę dla Was przygotować fotoalbumy, albumy dla rodziców, kartki „Save the Date” czy też kartki z podziękowaniem dla gości.

* pary zdecydowane na opcję reportażu bez pleneru a marzące o plenerze też mogą rozszerzyć pakiety. Plener innego dnia w przypadku rozszerzenia pakietów kosztuje 800 złotych (30 zdjęć, 3 godziny).

* Przy podpisaniu umowy pobieram 700 złotych zadatku, połowa pozostałej kwoty jest płacona w dniu ślubu a reszta przy oddaniu przeze mnie materiału.

* Nie rezerwuję terminów, termin jest zaklepany dla danej pary w momencie podpisania umowy i wpłaty zadatku. Nie zwlekajcie z kontaktem zwrotnym do mnie!


* Informuję, że w związku z tym, że termin jest nadal wolny prowadzę równolegle rozmowy z innymi potencjalnie zainteresowanymi Parami, w związku z tym przedstawienie oferty i/lub rozpoczęcie rozmów/negocjacji nie jest równoznaczne z otrzymaniem wyłączności na wspomniany termin.

 

Uważam, że dobry kontakt i zwyczajna sympatia na linii para młoda – fotograf jest bardzo ważna, więc nie bójcie się do mnie napisać, zadzwonić albo zaskajpować (mój login ewa.lena.brzozowska). Chętnie też, umówię się na spotkanie przy dobrej herbacie.