Sesja rocznicowa jako prezent.

Młode zakochane w sobie małżeństwo które postanowiło ze mną spędzić dzień przed walentynkami, myślę że to był dobry wstęp do obchodzenia święta zakochanych 😉

Sesja była prezentem od Bartka dla Kamili, to wspaniały pomysł bo wiecie – pomysły na prezenty się kiedyś kończą, książki, biżuteria, kwiaty – to wszystko są to rzeczy, piękne, wybrane ze starannością ale jednak rzeczy. Natomiast sesja – nawet właśnie taka sesja rocznicowa –  ooo to inna bajka. To jest coś co połączy, da wspólne przeżycie, jeśli będziecie otwarci na siebie i na fotografa to może nawet przypomni Wam to trzepotanie skrzydeł motyla w brzuchu z początku związku. Nie jest to też łatwe, wymaga otwartości, odwagi w pokazywaniu czułości, szczerości uczuć. Wydaje mi się jednak, że warto. Inwestycją w związek nie są rzeczy, są wspólne doświadczenia do których można się odnieść kiedy proza życia trochę nam przydusi uczucia 🙂 To zrobienie czegoś nowego, spróbowanie nowej sytuacji i dzięki temu można spojrzeć na swojego partnera w inny sposób. 

Luty to czas na piękne sesje zimowe, śnieg, rozgrzewanie sobie dłoni, tulenie się pod kocem, niestety nasza polska zima jest kapryśna, czasami dopieszcza nas idealną zimową scenografią a czasami widać tylko błoto i szarość. Dlatego nasza sesja rocznicowa odbyła się w moim atelier.

 

Przed zdjęciami korespondowałam z Kamilą, ustalałyśmy co ma zabrać, co się sprawdzi. Jak zwykle podsunęłam – weźcie ze sobą walizkę a w niej różne typy ubrań, dla niej i dla niego. Sportowe, randkowe, domowe, wizytowe. Wzięli to do serca i zjawili się z dwiema wielkimi walizkami i sporą ilością ubrań na wieszakach 🙂 Idealnie 🙂 Wystarczyło wszystko przejrzeć, zestawić w odpowiednie stylizacje – tak by ubrania pasowały do charakteru zdjęć ale też do siebie nawzajem. To są detale ale mocno wpływające na odbiór ! By kratka nie gryzła się z wzorami na sukience, by napis na koszulce nie zebrał uwagi z całego zdjęcia.

  Później o piękny makijaż Kamili zadbała Marta Podbielska http://martapodbielska.com i zaczęliśmy działać 🙂