Kocham ludzi którzy maja odwagę myśleć nieszablonowo i spełniać swoje marzenia. Takich właśnie jak Karolina i Kuba, otoczeni najbliższymi osobami, w marcowy czwartek mówili sobie słowa czułe i takie d których mi się łza w oku kręciła. Zakochani, szaleni, piękni i odważni. Karolina w cudownej sukience od Suknie Boho, w makijażu spod ręki Marty Podbielskiej, Kuba pięknie wystylizowany i ich goście którzy zrozumieli dress code i ubrali się w jednej gamie kolorystycznej. Było intymnie, klimatycznie i wyjątkowo. A ja miałam to szczęście to fotografować. Zwróćcie uwagę na zaproszenia które Karolina zrobiła sama i które były podziękowaniami dla gości za przybycie. Każde inne, każde wyjątkowe a motywy roślinne były podobne na tatuażu Karoliny oraz w bukietach i florystycznej oprawie. Coś niesamowitego 🙂

 

Mimo, że marcowa pogoda nas nie rozpieszczała, K i K wyskoczyli ze mną na szybką sesję na terenie Oczyszczalni, to był ten moment kiedy pojawiły się pierwsze krokusy, pierwsze pąki na drzewach, jeszcze chwila a świat rozkwitnął w wiosennej bujności. Trochę żal że nie mieliśmy słońca, tych kilku stopni więcej ale jak to ujął Kuba – mieliśmy za to do dyspozycji największy softbox świata – czyli zachmurzone niebo 😉 Wymknęliśmy się więc na chwilę po ceremonii, chwila nie mogła być długa by nam Karolina w tej pięknej ale nie grzejącej sukience nie zamarzła 😉 Bardzo lubię zdjęcia z początku tej historii, te na których Kuba pisze list do Karoliny, wg mnie w dobie snapchatów, wiadomości, gifów i emotikonek list to najpiękniejszy prezent, a pisany w takiej chwili… obłęd!  Już widzę oczyma wyobraźni jaką pamiątką taki list się stanie, jak cenne emocje będzie ożywiał. Czy tylko ja tęsknię za listami? 🙂 Czy jest tu więcej takich romantyków jak ja? 

Ślub w Stodole Wszystkich Świętych zwaną Oczyszczalnią to wspaniały pomysł, mam swoje 3 ulubione miejsca w okolicy Warszawy na ślub i przyjęcie, ukochana Winiarnia nad Jeziorem w której sama miałam przyjęcie poślubne, wyjątkowa Stara Oranżeria i właśnie Stodoła Wszystkich Świętych zwaną Oczyszczalnią. Te trzy miejsca wyróżniają się klimatem, starannością do detali, wyjątkową atmosferą. 

 

Ci którzy przyczynili się do tej pięknej uroczystości: 

 

florystyka: https://www.facebook.com/Florystyka.AnetaSyta

sukienka: suknie Boho 

tatuaż: https://www.facebook.com/DancInkNeedles/

fryzura: Sekret Fryzjera

make up: Marta Podbielska

przyjęcie: Stodoła Wszystkich Świętych zwana Oczyszczalnią

 

Ślub w Stodole Wszystkich Świętych zwanej Oczyszczalnią.