4 kobiece sesje zdjęciowe w jeden weekend, to dużo, nawet jak na mnie 😉

Intensywne godziny spędzone z niesamowitymi kobietami, sama nie wiem która z nich zrobiła na mnie największe wrażenie. Czy Agata która na sesję przyjechała aż z z Rzeszowa(!!!!!), czy Agnieszka dla której te zdjęcia buduarowe były prezentem na urodziny który dała sama sobie. Czy Justyna która ponownie się ze mną spotkała tylko był w niej teraz taki niesamowity spokój tym razem i piękno które było jeszcze mocniej widoczne? Czy Anna  – która na mnie i na Marcie zrobiła wrażenie swoją klasą.

Przyznam się, że chyba najbardziej na zdjęcia z Anną się cieszyłam. Z bardzo prostego powodu – marzę o tym by kobiety w jej wieku i starsze też się decydowały na sesje kobiece. Piękno nie jest zarezerwowane dla kobiet poniżej pięćdziesiątki czy sześćdziesiątki. Nie stajemy się wtedy mniej kobiece, mniej warte tego by przeżyć taką przygodę. I to właśnie od Anny dostałam maila jeszcze tego samego dnia  z podziękowaniem :))

Anna – silna i piękna, to jest kobieta która nie czeka na księcia na białym koniu tylko sama kupuje sobie czarnego rumaka i dobrze się bawi 🙂 Mega inspirujące spotkanie!

sesja kobieca

 

Justyna z delikatną duszą artystki, ta piękna biżuteria wyszła spod jej palców, robi cuda i cudeńka sutaszowe 🙂 Do obejrzenia na jej blogu http://pracowniauroczydar.blogspot.com/ , z tego co wiem robi tez rzeczy na zamówienie!

 

sesja buduarowa _MG_9737 _MG_9706 justyna w czasie sesji buduarowej

 

i niesamowita Anna 🙂

 

sesja buduarowa sesja zdjęciowa dojrzałej kobiety

 

 

o makijaże i fryzury zadbała Marta Podbielska – mega zdolna dziewczyna! https://www.facebook.com/MartaPodbielskaCharakteryzacja